Шановні користувачі.
Повідомляємо, що відповідно до оновлених вимог з безпеки до медичних інформаційних систем з 25.06.2026 буде увімкнено функціонал 2FA - двофакторної авторизації. Для входу в кабінет працівника потрібно буде підтвердити вхід КЕПом або кодом на пошту (на вибір користувача).